ВходРегистрация

(+99871 241-16-25

Записаться в школуРус | Узб | Eng
Календарь
<< >>

Вышестоящая организация

  Федерация Шахмат Узбекистана

 

 

 

 

Полезные ссылки

Пресс-служба Президента Республики Узбекистан

Правительственный портал Республики Узбекистан

FIDE


Мероприятия
Опрос
Нужно ли вводить обязательный предмет шахмат в общеобразовательных школах?
Да, это развивает мышление
Нет, дети итак перегружены
Только как не обязательный предмет (по желанию учащихся)
Только в качестве кружков
Затрудняюсь ответить
 

Мусобақа натижалари билан танишинг

автор: admin 2018-06-29 просмотров: 233

 Мусобақа икки гуруҳга бўлинган ҳолда ўтказилиб, унда қуйидаги якуний натижалар эълон қилинди.

В гуруҳи:

2013-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Юсуфжонов Абдулазиз;

2-ўрин Андров Ярослав;

3-ўрин Эркинов Асилбек.

2012-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Абдуманнапова Шахина;

Шу йилда туғилган ўғил болалар орасида:

1-ўрин Саидазимов Акром;

2-ўрин Мунавваров И.

2011-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Холиқова Шаҳзода;

2-ўрин Абдиева Зарина.

 

Шу йилда туғилган ўғил болалар орасида:

1-ўрин Тоҳиржонов Иброҳим;

2-ўрин Хусниддинов Сардор;

3-ўрин Ашуралиев Абубакир.

2010-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Абдуманнапова Фарзона;

Шу йилда туғилган ўғил болалар орасида:

1-ўрин Джумадилов Жандўс.

Умумий гуруҳ бўйича қиз болалар орасида:

1-ўрин Сайидалиева Нозима;

2-ўрин Сафоева Хадича;

3-ўрин Абдумуталибова Зебинисо.

Умумий гуруҳ бўйича Ўғил болалар орасида:

1-ўрин Маҳмудов Шаҳзод;

2-ўрин Абдумуталибов Лазизбек;

3-ўрин Махамадов Салоҳиддин.

 

А гуруҳи:

2009-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Хакимова Чарос;

Шу йилда туғилган ўғил болалар орасида:

1-ўрин Акромов Акобир;

2-ўрин Олимов Аъзам;

3-ўрин Нозимжонов Темур.

2008-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Амирова Хилола;

Шу йилда туғилган ўғил болалар орасида:

1-ўрин Шомуродов Дилшод;

2-ўрин Шухратов Диёр;

3-ўрин Маърупов Захриддин.

2007-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Каралёва Лобар;

Шу йилда туғилган ўғил болалар орасида:

1-ўрин Тоҳиров Иброҳим;

2-ўрин Бекназаров Бекмуҳаммад;

3-ўрин Шухратов Абубакир.

2006-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Амирова Гулруҳсор;

Шу йилда туғилган ўғил болалар орасида:

1-ўрин Бобоноров Бобур;

2-ўрин Собиров Жаҳонгир;

3-ўрин Бухоров Сардор.

2005-йилда туғилганлар орасида:

1-ўрин Тоғаев Саидаҳмад.

Умумий гуруҳ бўйича қиз болалар орасида:

1-ўрин Музаффарова Махбуба;

2-ўрин Абдуманнапова Шахина;

3-ўрин Абдураҳимова Шабнам.

Умумий гуруҳ бўйича ўғил болалар орасида:

1-ўрин Исламов Шохруҳ;

2-ўрин Эмирсуинов Азизбек;

3-ўрин Жовлиев Суннатилло.