ВходРегистрация

(+99871 241-16-25

Записаться в школуРус | Узб | Eng
Календарь
<< >>

Юқори турувчи ташкилот
O’zbekiston Respublikasi Madaniyat va sport ishlari vazirligi

 

Ҳамкор ташкилотлар
 

Ўзбекистон шахмат федерацияси

Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитаси

«Sehrli Shahmat» шахмат клуби
Ўзбекистон шахмат федерацияси Тошкент шаҳар бўлими

 

Фойдали ҳаволалар
O’zbekiston Respublikasi Prezidentining matbuot xizmati
Ўзбекистон Республикаси Ҳукумат портали

FIDE


Мероприятия
Пресс-конференция с участием молодежной сборной страны14 декабря 2016 года в Федерации Шахмат Узбекистана состоялась пресс-конференция с участием молодежной сборной страны, впервые ставшей чемпионами мира в командном зачете на завершившемся недавно Первенстве мира по шахматам среди школьников (2-12 декабря, г.Сочи, Россия). ...подробнее >>
Все мероприятия
Опрос
Нужно ли вводить обязательный предмет шахмат в общеобразовательных школах?
Да, это развивает мышление
Нет, дети итак перегружены
Только как не обязательный предмет (по желанию учащихся)
Только в качестве кружков
Затрудняюсь ответить
 

maktab o’quvchilari o’rtasida shaxmat bo’yicha respublika birinchiligi

автор: admin 2021-11-10 просмотров: 65

Xalqaro Shaxmat Аkadeimiyasi shugʼullanuvchilari  7 oltin, 7 kumush va 6 bronza

medalarini qo`lga kiritishdi!                                   

 

Akademiyamiz o`quvchilari erishgan natijalari 

Egallagan o’rin

Familiyasi va ismi

viloyat, shahar

 

7 yoshgacha o’gil bolalar

 

1-o’rin

Jumanazarov Ibrohim

Toshkent vil

 

7yoshgacha qiz bolalar

 

1-o’rin

Maxmudova Nilufar

Navoiy

2-o’rin

Muxiddinova Nilufar

Toshkent sh.

 

9yoshgacha o’gil bolalar

 

1-o’rin

Obidjonov Oriyat

Toshkent sh.

3-o’rin

Obidov Biloliddin

Toshkent vil

 

9yoshgacha qiz bolalar

 

2-o’rin

Xomidova Yulduzxon

Jizzax

 

11yoshgacha o’gil bolalar

 

3-o’rin

Oybekov Otabek

Jizzax

 

11yoshgacha qiz bolalar

 

1-o’rin

Belaya Liliya

Toshkent sh.

2-o’rin

Jumayeva Malika

Sirdaryo

 

13 yoshgacha o’gil bolalar

 

1-o’rin

Karimov Shaxrombek

Buxoro

2-o’rin

Ravshanov Sheralijon

Navoiy

 

13yoshgacha qiz bolalar

 

1-o’rin

Abdujabborova Vasila

Farg’ona

3-o’rin

Aktamova Zilola

Navoiy

 

15 yoshgacha o’gil bolalar

 

2-o’rin

Mukumov Arjin

Samarqand

 

15 yoshgacha qiz bolalar

 

2-o’rin

Bashriddinova Shaxrizoda

Navoiy

3-o’rin

Shaxzodova Ozoda

Samarqand

 

17 yoshgacha o’gil bolalar

 

1-o’rin

Sunnatov Mirfayz

Buxoro

2-o’rin

Qurbonov Abdulaziz

Toshkent sh.

3-o’rin

Ibodullayev Jurabek

Qashqadaryo

 

17 yoshgacha qiz bolalar

 

3-o’rin

Abdulatipova Zarnigor

Farg’ona

 

 Akademiyamiz o`quvchilarini erishgan natija va yutuqlari bilan tabriklaymiz! 

 

 

 



Copyright 2017 http://schoolchess.uz All rights reserved.