ВходРегистрация

(+99871 241-16-25

Записаться в школуРус | Узб | Eng
Календарь
<< >>

Вышестоящая организация

        

  

Федерация Шахмат Узбекистана 

 

 


 

Полезные ссылки

Пресс-служба Президента Республики Узбекистан

Правительственный портал Республики Узбекистан

FIDE 

   Азиатская Шахматная Федерация 

Мероприятия
Опрос
Нужно ли вводить обязательный предмет шахмат в общеобразовательных школах?
Да, это развивает мышление
Нет, дети итак перегружены
Только как не обязательный предмет (по желанию учащихся)
Только в качестве кружков
Затрудняюсь ответить
 

E'LON!

автор: admin 2023-08-21 просмотров: 610

Joriy yilning 17-18-avgust kunlari 2023-2024-o‘quv yili uchun qabul imtixoni ikki bosqichda bo‘lib o‘tdi. Imtixonda jami 307 nafar o’smir ishtirok etib, birinchi bosqichdan 183 nafari ikkinchi bosqichga o’tdi. Ikkinchi bosqichdan  78  nafar yosh akademiya o`quvchilari safiga qabul qilindi!

 

 

 


Qabul qilingan o`quvchilarning ro`yxati:

 

2015-2018-yillarda tug’ilgan o’g’il bolalar:


 

1.

Nematillaxonov Nurmuxammad

2016

2.

Shavkatov Asadbek

2015

3.

Islomov Axror

2016

4.

Abdugofurov Mustafobek

2015

5.

Jaxongirov Afruz

2016

6.

Abduvosikov Abduvoris

2015

7.

Xudoyorxonov Tamirlan

2015

8.

Zoyirkulov Abduraxmon

2015

9.

Ashrabov Abdullox

2015

10.

Ablazov Rustam

2016

11.

Axrorov Muxammadyusuf

2016

12.

Xusanboev Xudoyorxon

2016



 

2015-2018-yillarda tug’ilgan qiz bolalar:

 

1.

Shapoxatova Robiyaxon

2015

2.

Axmatova Madinaxon

2015

3.

Bektosheva Zilola

2018

4.

A’zamxo‘jaeva Moxinur

2018

5.

Toshkenbaeva Diyora

2015

6.

Alijonova Fanuza

2015

7.

Abduaxatova Salima

2016

8.

Aliboeva Solixa

2016

9.

Abduvosikova Imrona

2017

10.

Doljenko Amina

2017



 

2013-2014-yillarda tug’ilgan o’g’il bolalar:

 

1.

Yun Maksim

2014

2.

Xolmuxamedov Amirbek

2013

3.

Saloxiddinov Sardor

2013

4.

Savriddinov Abduraxmon

2014

5.

Abduraximov Muxammadzoxid

2013

6.

Gordeev Matvey

2014

7.

Usmanov Dovud

2014

8.

A’zamxo‘jaev Mirziyo

2013

9.

Olimjonov Abdullox

2013

10.

Dias Domenik

2013

11.

Mamatov Abdullox

2013

12.

Xo‘jaev Muxammadxo‘ja

2013

13.

Maxmudov Ne’matullox

2013

14.

Abdullaev Kamron

2014

15.

Sayfutdinov Abdumo‘min

2014

16.

Ziyarbekov Olimbek

2013



 

2013-2014-yillarda tug’ilgan qiz bolalar:


 

1.

Bekjonova Dilobar

2013

2.

Gofurjonova Dilnura

2014

3.

Rimboeva Mumtozbegim

2014

4.

Erkinova Mubina

2014

5.

Nuraddinova Marjona

2014

6.

To‘lkinova Diyora

2014

7.

Isroilova Shaxrizoda

2013



 

2011-2012-yillarda tug’ilgan o’g’il bolalar:


 

1.

Ubaydullayev Muhammadiso

2011

2.

Abdusamadov Firdavs

2012

3.

Nurillayev Sultonbek

2011

4.

Yo'ldoshev Xudoyor

2011

5.

Maxmudxo'jayev Anvarxo'ja

2011

6.

Jabbarov Shaxriyor

2011

7.

Xamdamov Shermuhammad

2011

8.

Li Oleg

2012

9.

Xudanov Jur'at

2012

10.

Qodiriy Muhammadyusuf

2012




2011-2012-yillarda tug’ilgan qiz bolalar:


 

1.

Yurchenko Aleksandra

2012

2.

Yusupova Umida

2011

3.

Murodova Osiyobonu

2011

4.

Zayirkulova Asal

2011

5.

Abdullayeva Marjona

2011

6.

Muhammatkarimova Charos

2012

7.

Izentayeva Aynura

2012

8.

Kurolova Odina

2012

 




2006-2010-yillarda tug’ilgan o’g’il bolalar:


 

1.

Klichev Shaxzod

2007

2.

Turdiev Javohirbek

2008

3.

Zokirjonov Kamron

2008

4.

Mirxoshimov Mehrojbek

2010

5.

Sayfiddinov Xudoyberdi

2007

6.

Nazarov Behruz

2009

7.

Ogay Maksim

2008

8.

Rajabov Jahongir

2008

9.

Yunusov Shamsiddin

2009

10.

Turdaliev Raxmatjon

2007





2006-2010-yillar tug’ilgan qiz bolalar:


 

1.

Baxtiyarova Shaxzoda

2007

2.

Qobiljanova Muslima

2009

3.

Zakirova Sevinch

2008

4.

Kamalova Uljarkin

2008

5.

Xasanova Noziya

2009




Qabul qilingan o’quvchilarning ota-onalaridan 2023  yil 29-30  avgust kunlari soat  900 - 1800 gacha quyidagi xujjatlarni akademiyaning 210-xonasiga olib kelishlari so’raladi.

 

Xalqaro Shaxmat Akademiyasiga topshiriladigan xujjatlar ro’yxati:


 

1. Ariza, Anketa

2. Tavsifnoma (o’qish joyidan yoki maktabgacha ta’lim muassasasidan)

3. Tug’ilganlik haqida guvohnoma  (pasport) nusxasi - 2 ta

4. Rasm 3×4 - 8 dona

5. Razryad knijka nusxasi yoki buyruqdan nusxa

6. Ota-onasining pasport nusxasi – 2 ta

7. Psixolog tashxisi

8. 086-forma

9. 063-forma

10. Daftar - 1 ta

11. Shartnoma

 



 

Murojaat uchun telefon:                          +99871 241-17-20

         Akademiya  sayti:                           www.schoolchess.uz