ВходРегистрация

(+99871 241-16-25

Записаться в школуРус | Узб | Eng
Календарь
<< >>

Вышестоящие организации
O’zbekiston Respublikasi Prezidenti
O’zbekiston Respublikasi Hukumati portali
O’zbekiston Respublikasi Madaniyat va Sport ishlari vazirligi

Мероприятия
Пресс-конференция с участием молодежной сборной страны14 декабря 2016 года в Федерации Шахмат Узбекистана состоялась пресс-конференция с участием молодежной сборной страны, впервые ставшей чемпионами мира в командном зачете на завершившемся недавно Первенстве мира по шахматам среди школьников (2-12 декабря, г.Сочи, Россия). ...подробнее >>
Все мероприятия
Опрос
Нужно ли вводить обязательный предмет шахмат в общеобразовательных школах?
Да, это развивает мышление
Нет, дети итак перегружены
Только как не обязательный предмет (по желанию учащихся)
Только в качестве кружков
Затрудняюсь ответить
 

"Toshkent Kuzi 2021" o`z nixoyasiga etdi

автор: admin 2021-10-14 просмотров: 78

Akademiyamiz o`quvchilaridan

I o'rin Bahrillaev Bahrom

IX o'rin Sharipov Davron

I o'rin  ayollar orasida Bobomurodova Maftuna

16 yoshgacha bo'lgan o'smirlar o'rtasida Bozorov Javoxirlar so`vrinli natijalarga erishishdi.

Umumiy natijalar:

A Gruhi g'oliblari

I o'rin Bahrillaev Bahrom

II o'rin Shvanov Georgiy

III o'rin Muhamedov Xadiyatullo

IV o'rin Sherali Ravshanov

V o'rin Azizov Komil

VI o'rin Elmirzayev Xondamir

VII o'rin Slapoguzova Oksana

VIII o'rin Umarov Muhammadrizo

IX o'rin Sharipov Davron

X o'rin Rustamov Asilbek

XI o'rin Aytimbetov Jamshidbek

 

I o'rin  faxriylar orasida Bobomurodov Mahmud

I o'rin  ayollar orasida Bobomurodova Maftuna

12 yoshgacha bo'lgan o'smirlar o'rtasida Omonov Asrorbek

16 yoshgacha bo'lgan o'smirlar o'rtasida Bozorov Javoxir

 

 

 

Shaxmat taxtasida barcha ishtirokchilar g'oliblik uchun g'ayratlarini namoyish etib, munosib kurashishdi.

 B gurugida Akademiyamiz o`quvchilaridan

II o'rin Ashikmamutov Saidxon

IV o'rin Saidov Sardor

Qizlar

III o'rin Sobirova Shirina

 

8 yoshgacha bo'lgan bolalar

II o'rin Shavkatov Lazizbek

III o'rin Abdukayumov Alisher

 

8 yoshgacha bo'lgan qizlar

I o'rin Muhiddinova Nilufar

 

10 yoshgacha bo'lgan bolalar

I o'rin Jumanazarov Ibrohim

II o'rin Shuxratillaev Saidmurodxonlar so`vrinli o`rinlarnni egallashdi!

 

Umumiy natijalar

B guruxi g'oliblari

I o'rin Khalilov Abdumalik

II o'rin Ashikmamutov Saidxon

III o'rin Sobirov Afruzbek

IV o'rin Saidov Sardor

V o'rin  Abdukholikov Shavkat

 

Qizlar

I o'rin  Tuxbatullaeva Munisa

II o'rin Yunusova Alina

III o'rin Sobirova Shirina

 

8 yoshgacha bo'lgan bolalar

I o'rin Yuldoshev Akrom

II o'rin Shavkatov Lazizbek

III o'rin Abdukayumov Alisher

 

8 yoshgacha bo'lgan qizlar

I o'rin Muhiddinova Nilufar

 

10 yoshgacha bo'lgan bolalar

I o'rin Jumanazarov Ibrohim

II o'rin Shuxratillaev Saidmurodxon

III o'rin Yusubbayev Xudoshukur

 

10 yoshgacha bo'lgan qizlar

I o'rin Yurchenko Aleksandra

 

O`quvchilarimizning  ota-onalarini va trener-o`qituvchilarini erishgan natijalari bilan tabriklaymiz! Kelgusi musuboqalarda bundanda yuqori natijalarga erishishlarini tilaymiz!



Copyright 2017 http://schoolchess.uz All rights reserved.