ВходРегистрация

(+99871 241-16-25

Записаться в школуРус | Узб | Eng
Календарь
<< >>

Вышестоящая организация

  Федерация Шахмат Узбекистана

 

 

 

 

Полезные ссылки

Пресс-служба Президента Республики Узбекистан

Правительственный портал Республики Узбекистан

FIDE


Мероприятия
Опрос
Нужно ли вводить обязательный предмет шахмат в общеобразовательных школах?
Да, это развивает мышление
Нет, дети итак перегружены
Только как не обязательный предмет (по желанию учащихся)
Только в качестве кружков
Затрудняюсь ответить
 

Классификацион турнирнинг якуний натижалари

автор: admin 2018-03-06 просмотров: 271

Якуний натижалар қуйидагича:

А гуруҳи:

 Энг ёш иштирокчи:

Эркинов Жафар (2012 й.)

 

2011-2010-йиллар орасида:

1-ўрин Хасанова Шаҳзода.

 

2011-йилдагилар орасида:

1-ўрин Комилхонзода Довудхон.

2010-йилдагилар орасида:

1-ўрин Комилов Жаҳонгир.

 

2009-2008-йиллар орасида:

1-ўрин Мустафоев Санжар.

Шу йилларда туғилган қиз болалар орасида:

1-ўрин Олимова Одина.

 

2007-2006-йиллар орасида:

1-ўрин Башритдинова Шаҳризода.

2007-йилдагилар орасида:

1-ўрин Нурмуродов Бахтиёр.

2-ўрин Абдуллаев Хабибуллох.

2006-йилдагилар орасида:

1-ўрин Абдухолиқов Сарвар.

 

2005-2004-йилдагилар орасида:

1-ўрин Шокиржонова Барчиной.

2005-йилдагилар орасида:

1-ўрин Жуманазарова Гулноза.

 

2004-2003-2002-йилдагилар орасида:

1-ўрин Чориева Мунира.

 Қизлар орасида:

1-ўрин Актамова Зилола.

Умумий гуруҳ бўйича:

1-ўрин Бобоқулов Баҳром;

2-ўрин Раббимова Дилнура;

3-ўрин Рахматова Мунира.

 

Б гуруҳи:

Энг ёш иштирокчилар:

Абдумуталипова Зебинисо (2013 й.);

Аллаберганов Акбар(2013 й.).

2012-2011-йиллар орасида:

1-ўрин Қодирова Нилуфар.

Шу йиллардаги ўғил болалар орасида:

1-ўрин Ашуралиев Абубакр.

2010-йилдагилар орасида:

1-ўрин Сайдуллаева Нозима.

Шу йиллардаги ўғил болалар орасида:

1-ўрин Султонов Улуғбек;

2-ўрин Тўйчиева Муниса.

2009-2008-йиллар орасида:

1-ўрин Турдиева Муштарий.

 

2009-йиллар орасида:

1-ўрин Олимов Аъзам.

2008-йиллар орасида:

1-ўрин Атабеков Алишер.

2007-2006-йиллар орасида:

1-ўрин Хуррамова Гулхаё.

2007-йилдагилар орасида:

1-ўрин Султонов Шаҳзод.

 

2006-йилдагилар орасида:

1-ўрин Бабаев Нурмуҳаммад.

 

2005-2004-йиллар орасида:

1-ўрин Омонбоев Иброҳим;

2-ўрин Бектемиров Жавоҳир.

2012-йилдагилар орасида:

1-ўрин Сагдуллаева Эъзоза.

 

Қизлар орасида:

1-ўрин Актамова Хулкар.

Умумий гуруҳ бўйича:

1-ўрин Бахромов Сардор;

2-ўрин Ғуломов Нодир;

3-ўрин Мирзаев Иброҳим.